خرید فایل(مدلسازي آزادسازي دارو از ريزساختار پليمر زيست تجزيه پذير چندلايه در سه بعد)

مدلسازي آزادسازي دارو از ريزساختار پليمر زيست تجزيه پذير چندلايه در سه بعد|50676589|hfr39015790|
نمونه ای دیگر از بهترین فایل ها با عنوان مدلسازي آزادسازي دارو از ريزساختار پليمر زيست تجزيه پذير چندلايه در سه بعد آماده دریافت می باشد.

حجم فایل : 1.2 MB
نوع فایل : پاور پوینت
تعداد اسلاید ها : 16
بنام خدا 1 2 گزارش پروژه ي درس مدلسازي سيستمهاي بيولوژيكي

مدلسازي آزادسازي دارو از ريزساختار پليمر زيست تجزيه پذير چندلايه
در سه بعد 3 هدف مدلسازي، روند كار رهايش دارو از ريز ساختارهاي پليمر زيست تخريب پذير چندلايه، فوايد بسياري در رهايش داروي كنترل شده دارد.
در مقاله ي مورد بررسي، يك مدل رياضي براي آزادسازي دارو از چنين ريزساختار پليمري اي ارايه شده است.
اعتبار اين مدل با مدلي كه توسط Gopferich با استفاده از الگوريتم مونت كارلو داده شده است، اثبات شده است . 4 ريزساختار ساخته شده در آزمايشگاه 5 شماتيك ريزساختار پليمري 6 شماتيك آرايه ي سه بعدي زيرساختار چندلايه ي رهايش دارو 7 هرخانه ي پليمري در لحظه ي صفر، دو وضعيت ممكن است داشته باشد، يا كريستالي باشد (آهسته تخريب شود) و يا آمورف باشد (سريع تخريب شود).
8 وضعيت سلولهاي پليمر از آزمايشهاي پي درپي برنولي حاصل مي شوند. از اينجا مي فهميم كه توزيع سلولهاي كريستالي و آمورف در ماتريس پليمر، ‌يك توزيع تصادفي است.
براي بدست آوردن نرخ تجزيه ي پليمر، بايد از رابطه ي زير عمر پيش بيني شده ي هر خانه از ماتريس را بدست آوريم:
كه در آن فرض مي كنيم: 9 مرحله ي آخر محاسبه ي تابع رهايش دارو است. اين تابع بصورت زير تعريف مي شود:كه در آن r = 0, 1, 2, … , rmax است. Nd دز كل داروي موجود در ساختار است. 10 براي محاسبه ي اين تابع، به اين صورت عمل كرده ام:

عمر پليمرهاي خانه ها را با dt كه بازه ي زماني مورد استفاده است (در اينجا من10^-10 در نظر گرفته ام.) مقايسه مي كنيم، هرخانه اي كه پليمرش طول عمر كوتاهتر از بازه زماني مورد نظر داشته باشد، تخريب مي شود و جايش را به خانه ي زيرينش مي دهد و هر خانه كه طول تخريب طولاني تر داشته باشد، باقي مي ماند و احتمالا در بازه ي بعدي تخريب مي شود. 11 درنهايت تابع حاصل را رسم كرده و پس از رسم،‌ با استفاده از ابزار basic fitting بهترين تابع را كه تابعي درجه 5 است،‌ از نقاط بدست آمده در برنامه عبور دادم. اين نمودار را با نمودار نتيجه ي خود مقاله و نيز نمودار حاصل از مدلي كه توسط Gopferich با استفاده از الگوريتم مونت كارلو داده شده است،‌ مقايسه كردم. نتايج مطلوب و مطابق انتظار است. 12 13 نقاط و زمانهاي مهم نمودار همانطور كه ديده مي شود، كمي بعد از زمان صفر، رهايش دارو شروع مي شود و افزايش مي يابد تا حدودا در زمان 20 ساعت، به ماكزيمم خود رسيده و كل دارو آزاد شود. 14 پروفايل رهايش دارو براي دو دارو، با استفاده از مدل پيشنهادي 15 پروفايل رهايش دارو براي دو دارو با استفاده از مدل Gopferich . پایان 16...مطالب دیگر:
تحقیق در مورد شناخت حسي و مكانيسم تعميم آنتحقیق در مورد ظهور حضرت مهدي (عج)تحقیق در مورد هدف عبادت كردن؟تحقیق در مورد عصمت پيامبران و امامان از ديدگاههاي مختلفتحقیق در مورد اندیشه ی سیاسی بنیان گذار انقلاب اسلامیتحقیق در مورد قرآن ، كلام جاودانگيتحقیق در مورد تفسير سوره آل عمرانتحقیق در مورد معاد در قرآن و رواياتتحقیق در مورد نظريه امامت در ترازوي نقدتحقیق در مورد نكته هاي پندآموز از امامان معصومتحقیق در مورد نقش نمازتحقیق در مورد واجبات و مستحبات دينيتحقیق در مورد مقام انساني زن از نظر قرآن كريمپاورپوینت فناوری نانو و تاثیر آن در استفاده از روش های نوین طراحی و تاسیسات الکتریکیپاورپوینت بررسی کلیدهای بریکر (کلیدهای قدرت)دانلود تحقیق با موضوع نيروگاه هاي خورشيدي در ايرانتحقیق در مورد ژيمناستيكتحقیق در مورد واليبالتحقیق در مورد ورزش و فراغت در تفكر اجتماعيتحقیق در مورد نقش تغذيه در ورزشكارانتحقیق در مورد اهميت اجتماعي ورزشتحقیق در مورد نقش ورزش هاي روزمره بر سلامتي انسانگزارش کارآموزی رشته صنایع شیمیایی در کارخانه لاستیکتحقیق بررسی نقش روش بارش مغزی بر پیشرفت و خودکارآمدیتحقیق بررسی حقوق زوجه بر زوج در ایران