خرید فایل(ارتباطات-تحريک‌پذير-زماني-در-پروتکل-شبکهCANا-Time-Triggered-CAN-10-ص)

ارتباطات-تحريک‌پذير-زماني-در-پروتکل-شبکهCANا-Time-Triggered-CAN-10-ص|50426653|hfr39015790|
نمونه ای دیگر از بهترین فایل ها با عنوان ارتباطات-تحريک‌پذير-زماني-در-پروتکل-شبکهCANا-Time-Triggered-CAN-10-ص آماده دریافت می باشد.

تعداد صفحه : 11
ارتباطات تحريک‌پذير زماني در پروتکل شبکهCANا ( Time Triggered CAN) چکيده : شبکه‌هاي صنعتي يکي از مباحث بسيار مهم در اتوماسيون مي‌باشد. شبکه‌ي CAN به عنوان يکي از شبکه‌هاي صنعتي ، رشد بسيار روز افزوني را تجربه کرده است. در اين ميان ، عدم قطعيت زمان ارسال پيام‌ها در اين پروتکل شبکه ، باعث مي‌شود که کاربرد اين شبکه در کاربرد‌هاي حياتي با اشکال مواجه شود. يکي از راه‌حل‌‌هاي برطرف کردن اين مشکل ، استفاده از تکنيک تحريک زماني است که در ايت مقاله مورد بررسي قرار مي‌گيرد. کليد واژه‌ها : شبکه صنعتي ، تحريک زماني ، CAN ارتباطات تحريک‌پذير زماني در پروتکل شبکه‌ي CAN 1) مقدمه در محيط‌هاي صنعتي ، کارخانجات ، خطوط توليد و امثالهم ، اتصال ميکروکنترلر‌ها ،‌ سنسورها (Sensor) و محرک‌ها (Actuator) با چندين نوع سيستم ارتباطي متفاوت به يکديگر ، نوعي هنر معماري در الکترونيک و کامپيوتر است. امروزه ارتباطات از نوع تحريک‌پذير زماني به‌طور گسترده‌اي در پروتکل ارتباطات برپايه شبکه با پروتکل CAN (Controller Area Network) استفاده مي‌شود. مکانيسم داوري (Arbitrating) در اين پروتکل اطمينان مي‌دهد که تمام پيام‌ها بر اساس اولويت شناسه (Identifier) منتقل مي‌شوند و پيامي با بالاترين اولويت به هيچ عنوان دچار آشفتگي نخواهد شد. در آينده ، بسياري از زيرشبکه‌هاي (SubNet) مورد استفاده در کاربرد‌هاي حياتي ، به‌عنوان مثال در بخش‌هايي مثل سيستم‌هاي کنترل الکترونيکي خودرو (X-By-Wire) ، به سيستم ارتباطي جامعي نياز دارند که داراي قطعيت ارسال و دريافت در هنگام سرويس‌دهي باشد. به‌ عبارتي ، در ماکزيمم استفاده از باس که به ‌عنوان محيط انتقال اين نوع شبکه به‌کار مي‌رود ، بايد اين تضمين وجود داشته باشد که پيام‌هايي که به ايمني (Safety) سيستم وابسته هستند ، به موقع و به درستي منتقل مي‌شوند. علاوه بر اين بايد اين امکان وجود داشته باشد که بتوان لحظه‌ي ارسال و زماني را که پيام ارسال خواهد شد را با دقت بالايي تخمين زد. در سيستم بامطالب دیگر:
📝آشنایی با مفاهیم مکانیک کوانتم به روایت مدل های ریاضی📝آشنایی با مهدويت و مهدی موعود از دیدگاه اسلام و آینده جهان📝آشنایی با انواع انرژی های تجدید پذیر و استفاده آنها📝آشنایی با مواد لایروبی و آبراهه ها و اثرات فیزیکی و شیمیایی آنها📝آشنایی با مهندسی نرم افزار و Class Diagram📝آشنایی با حمل و نقل بین المللی و روشهاي حمل كالا در تجارت بين المللي📝آشنایی با شيوه هاي رويارويي كشورهاي در حال توسعه با چالش هاي تكنولوي هاي نوين اطلاعات و ارتباطا📝آشنایی با روشهای نوین آموزش و تدریس📝شنایی با روشهای آزمایش دستگاه تنفسی و معاینات بالینی دام📝آشنایی با مدیریت و اصول مديريتي فايول و رویکردهای کلاسیک و نوین📝آشنایی با تدریس و انواع روش های تدریس📝آشنایی با روش های رایج کشت قارچ صدفی در جهان📝بررسی رویدادهای مهم هنری قرن بیستم📝آشنایی با انواع الگوها و روشهای نوین تدریس📝آشنایی با انواع روشهاي پيشگيري از بارداري (تنظيم خانواده)📝روش جدید برای لب‌خوانی با استفاده از پردازش تصویر📝آشنایی با تحقیق و عناصر و قواعد آن📝بررسی کاربردها و مصارف صلح آمیز انرژی هسته ای درپزشکی📝بررسی نقش بازی در پرورش خلاقیت کودکان📝بررسي عوامل موثر در مشاركت سياسي📝آشنایی با تدریس و انواع روشهای تدریس📝آشنایی با انرژِی هسته ای وآثار کاربردهای آن در کشاورزی📝بررسی علل گرایش جوانان و نوجوانان به قرص های روان گردان📝بررسي تاثير اضطراب در يادگيري دانش آموزان تيزهوش و عادي📝بررسي مقايسه اي سلامت رواني بين سالمندان ساکن خانه سالمندان و سالمندان ساکن در منزل در شهر مشه