خرید فایل(تحقیق درباره ارتباطات تحريک‌پذير زماني در پروتکل شبکهCANا )

تحقیق درباره ارتباطات تحریک‌پذیر زمانی در پروتکل شبکهCANا , پروتکل شبکهCANا ارتباطات تحریک‌پذیر تحقیق درباره ارتباطات تحريک‌پذير زماني در پروتکل شبکهCANا |1854533|hfr39015790|
نمونه ای دیگر از بهترین فایل ها با عنوان تحقیق درباره ارتباطات تحريک‌پذير زماني در پروتکل شبکهCANا آماده دریافت می باشد.

این محصول در قالب ورد (WORD) و قابل ویرایش در 12 صفحه تهیه شده است. در بخش زیر برای اطلاع بیشتر از محتویات این فایل و اطمینان از خرید، مطالب چند صفحه آورده شده است. با مطالعه این بخش با اطمینان بیشتر خرید کنید.

لینک دانلود پایین صفحه

شبکه‌هاي صنعتي يکي از مباحث بسيار مهم در اتوماسيون مي‌باشد. شبکه‌ي CAN به عنوان يکي از شبکه‌هاي صنعتي ، رشد بسيار روز افزوني را تجربه کرده است. در اين ميان ، عدم قطعيت زمان ارسال پيام‌ها در اين پروتکل شبکه ، باعث مي‌شود که کاربرد اين شبکه در کاربرد‌هاي حياتي با اشکال مواجه شود. يکي از راه‌حل‌‌هاي برطرف کردن اين مشکل ، استفاده از تکنيک تحريک زماني است که در ايت مقاله مورد بررسي قرار مي‌گيرد.
کليد واژه‌ها : شبکه صنعتي ، تحريک زماني ، CAN ارتباطات تحريک‌پذير زماني در پروتکل شبکه‌ي CAN

1) مقدمه
در محيط‌هاي صنعتي ، کارخانجات ، خطوط توليد و امثالهم ، اتصال ميکروکنترلر‌ها ،‌ سنسورها (Sensor) و محرک‌ها (Actuator) با چندين نوع سيستم ارتباطي متفاوت به يکديگر ، نوعي هنر معماري در الکترونيک و کامپيوتر است. امروزه ارتباطات از نوع تحريک‌پذير زماني به‌طور گسترده‌اي در پروتکل ارتباطات برپايه شبکه با پروتکل CAN (Controller Area Network) استفاده مي‌شود.مطالب دیگر:
معماری مرمت و تاریخچه معماری و مرمتمعماری مدرن متاخرمعماری کامپیوترمعماری سرویس دهنده پیشخوان دولت و بخش عمومی غیر دولتی کشورمعماری تاریخ مدرسهمعرفي و آشنايي با سيستم Wirelessمعرفي مدل ”تحول در دانشگاه‌ها و مؤسسات آموزش عاليمعرفي فناوري Gridمعرفي عملکرد شرکت گاز استان تهران در تحقق اقتصاد مقاومتیمعرفي برنامه‌هاي آموزشي و تحقيقاتي، توانمندي‌ها و امكاناتمعرفي اصول شي گرائي براي مقابله با پيچيدگي نرم‌افزارمعرفی وتحلیل انواع سازمان های فضایی درمجموعه های معماریمعرفی طرح طراحی و ساخت شتابگر خطی الکترونمعرفی برنامه های پیشگیری از حوادث و ارتقاء ایمنیمعرفی الگوی موفق یک مرکز کارآفرینیمعاينه سيتم قلبي عروقيمعاونت شهرسازي و معماريمعادله مشخصه سيستم مطلوبمعاد و جاودانگی انسانمطالعه و شبیه سازی آنتنهای موبایلمطالعه موفق در هشت گاممطالعات مورد شاهدیمطالعات اجتماعیمصرف بیش از حدارگانوفسفرهمصرف آبزیان و سلامتی